Kumlama Cam Filmi

  • Home
  • /
  • Kumlama Cam Filmi

kumlama cam filmi

Kumlama Cam Filmi

Kumlama cam filmi, buzlu cam filmi le aynı özelliklere sahiptir. Rengi biraz daha koyu olan kumlama cam filmi genelde mahremiyet amaçlı kullanılmaktadır. En fazla görülen yerlerin başında ofis ve buna benzer cam bölmeli iş yerleri gelir. Kumlama cam filmleri uygulandığı yerlerde ortama çok farklı bir hava katar. Tek yönlü olan bu film türü görüntüyü fulü hale getirerek karşı tarafın net görünmesine engel olur. Bu sayede içeriden dışarısı, dışarıdan da içerisi görünmez. En çok kullanılan cam filmi türleri arasında yer alan kumlama cam filmi gün geçtikçe daha fazla talep göreceğe benziyor.

Kumlama Cam Filmi Özellikleri

Kumlama cam filmi özellikleri kendinden yapışkanlı film türlerindendir. Su bazlı hammaddeler ile üretildiği için uygulandığı alanlarda kesinlikle koku yapmaz. Bir, çok cam filmi türünde olduğu gibi kanserojen madde içermez. Su ve rutubet gibi olumsuzluklardan etkilenmez uzun ömürlü bir kullanım sunar. Kumlama cam filmi teknik özellikler ile bu şekilde ama diğer özelliklerinin arasında ise çok yönlü kullanımı gelmektedir.

Kumlama Cam Filmi Kullanım Alanları

Kumlama cam filmi kullanım alanları adeta sınır tanımıyor diyebiliriz. Ev, iş yeri, pasaj, plaza, iş merkezi, Alışveriş merkezleri, bazı mobilya türleri ve daha sayısız yerde kullanılabilmektedir. Kumlama cam filminin bir başka özelliği ise desenli cam filmi ya da kumlama cam filmi gibi dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir. Sizin tercihleriniz kullanım alanlarını fazlalaştırabilir ve ya daraltabilir bu durum tamamen sizin beklentileriniz ile alakalıdır.

Kumlama Cam Filmi Fiyatları

Kumlama cam filmi fiyatları bütçenizi etkilemeyecek aralıklardadır.  Kumlama cam filmi fiyatları desenli olarak istenirse ve bu desenler özel çizim gerektirirse bu da fiyata yansıyacaktır. Yine aynı şekilde kumlama cam filmi yaptırdığımızda yapılacak işin zorluğuna göre fiyatta bir miktar artısı olacaktır.

DMR Cam Filmleri; Güvenlik cam filmi fiyatlarında yüksek kaliteli ürünler kullanarak bu ürünlerinde fiyatlarını en uygun şekilde tutmaktadır.  Yıllardır değişmeyen kalite çizgimiz ve anlayışımız ile sizlere her zaman n iyiyi en kaliteliyi ve tabi ki en uygun fiyatlısını sunmaya devam ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak olacaktır.