One Way Vision

  • Home
  • /
  • One Way Vision

one way visionOne Way Vision

One way vision diğer adı ile delikli cam filmi hakkında biraz bilgi verelim. Reklam ve mahremiyeti yani ikisini bir arada istiyorsanız one way vision diğer adı ile delikli cam filmi tam size göre bir film türüdür. Reklam piyasasının vazgeçilmez ürünlerinden biri olan delikli cam filmi gerçekten harika bir ürün. Gelişen bası ve reklam dünyasında olmazsa olmazlardan biridir. Uygulandığı mekanların dışardan bakıldığında reklamı gösteren içerden bakıldığında ise dışarının görünmesini sağlayan delikli cam filmi irili ufaklı her firmanın göz bebeğidir diyebiliriz. Tek taraflı olarak uygulanan delikli cam filmi reklam anlamında muhteşem bir film türdürdür. İngilizcesi “perforated window film”  delikli cam filmi, ya da “one way vision” tek yönlü cam filmi isimleri ile bilinmektedir.

One Way Vision Özellikleri

One way vision özellikleri merak edilenleri kısaca açıklamaya çalışalım. İlk söylememiz gereken özelliği delikli bir film olması ve tek yönlü uygulanması. Diğer özelliği ise içeriden dışarının görünmesini sağlarken, dışardan içerinin görünmesini engellemesidir. Özellikle reklam amaçlı kullanılması da en can alıcı özelliklerinden biridir. Reklam yapmak isteyen iş yeri sahiplerinin vazgeçilmezidir.

One Way Vision Kullanım Alanları

One way vision kullanım alanları nerelerdi dediğinizi duyar gibiyiz hadi birkaç örnek verelim. One way vision diğer adı ile delikli cam filmleri genellikle iş yerlerinin ve mağazaların dış cephelerinde kullanılmaktadır. Büyük holding binalarının dış cephelerinde sıklıkla görebildiğimiz delikli cam filmi aynı şekilde dev şirketlerin büyük binaların yüzeylerinde reklam amacı ile kullandıkları bir üründür.  En fazla da cam yüzeyli binalarda ve iş yerlerinde görülmektedir.

One Way Vision Fiyatları

One way vision fiyatları diğer film fiyatlarına göre biraz daha farklı olabilir. Fiyatını etkileyen diğer bir konu ise reklam amaçlı kullanıldığından özel baskı yapılmasıdır bu durum da fiyatını etkileyen sebeplerden biridir. Diğer adı delikli cam filmi olan ürünün fiyatında kalitesi de etkili olmaktadır.

DMR Cam Filmleri; delikli cam filmi konusunda gerçekten iyi işler ortaya çıkarmaktadır. Dijital baskı teknolojisinin gelişmesi ve çok farklı tasarımların hayata geçirilebilmesi konusunda büyük bir tecrübeye sahiptir ve bu kaliteyi sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Yıllardır değişmeyen kalite çizgimiz ve anlayışımız ile sizlere her zaman n iyiyi en kaliteliyi ve tabi ki en uygun fiyatlısını sunmaya devam ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak olacaktır.