Transparan Cam Filmi

  • Home
  • /
  • Transparan Cam Filmi

transparan cam filmiTransparan Cam Filmi

Transparan cam filmi ile renklerin dünyasına merhaba diyebilirsiniz. Piyasada renkli cam filmi olarak ta bilinen bu film türü oldukça fazla kitleye hitap etmektedir. Genelde dekoratif amaçlı kullanılan transparan cam filmi tek taraflı ya da çift taraflı kullanılabilmektedir. Ayrıca transparan cam filmleri tek renk kullanıldığı gibi desenli olarak ta kullanılır. Saydam renklere sahip olan bu film türü uygulandığı alanda karşı tarafın görünmesine olanak tanır ama bazı renk tonlarında karşı taraf bulu olarak görünür. İç mekanlarda dış mekanlarda her yerde karşımıza çıkan bu transparan cam filmleri göze çok hoş göründüğü  çokça tercih edilir. Renkler ile aranız iyiyse sizler de transparan cam filmi kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Transparan Cam Filmi Özellikleri

Transparan cam filmi özellikleri nelerdir diyenlere kısa bir açıklama yapalım. İlk özelliği renkli ve saydam olmasıdır. Diğer özelliği ise renkli olduğu için dekoratif amaçlı kullanılmasıdır. Gece kulüplerinde, ofislerde, mağazalarda, mağaza vitrinlerinde çok fazla kullanılıyor olması bir diğer özelliğidir diyebiliriz. Kendinden yapışkanlı bir film olma özelliği ile kolay uygulanabilmektedir.

Transparan Cam Filmi Kullanım Alanları

Transparan cam filmi kullanım alanları denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bahsedelim.  Ofisler, mağazalar, gece kulüpleri, iş merkezleri, spor salonları, kadın kuaförleri, ve pozitif enerjinin yüksek olmasının istenildiği her mekanda kullanımı uygundur. Ayrıca kullanım alanlarının ihtiyaçlar doğrultusunda değişebileceğini de belirtmekte fayda var. Özel ışıklandırmaların yapıldığı yerlerde de çokça kullanıldığını söyleyebiliriz. Buna bir örnek vermek gerekirse yeni yapılan evlerin tavanlarında sıklıkla görebilirsiniz.

Transparan Cam Filmi Fiyatları

Transparan cam filmi fiyatları kullanılan filmin kalitesine göre değişebileceği gibi özel tasarlımlar yapılması da fiyatı etkileyecektir.  Son yıllarda cam filmi kullanımı artınca film işi yapıyorum diyenlerinde sayısı doğal olarak arttı. Piyasa ucuz film satışı yapanlara inanmayın ucuz filmlerin kalitesiz olacağını unutmayın. Transparan cam filmi fiyatları diğer filmlerden farklı değildir sadece istenilen işe göre değişebilir.

DMR Cam Filmleri; müşterilerine tüm cam filmlerinde olduğu gibi transparan cam filmlerinde de her zaman kaliteyi sunmaya devam etmektedir.  Yıllardır değişmeyen kalite çizgimiz ve anlayışımız ile sizlere her zaman n iyiyi en kaliteliyi ve tabi ki en uygun fiyatlısını sunmaya devam ediyoruz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmak olacaktır.